КАВУНОВІ ОБЛІГАЦІЇ

Мета проєкту забечпечити мешканців окупованих і деокупованих територій Півдня України необхідними медичними препаратами.

Чому саме допомога півдню України?

Для того, щоб бути у волонтерстві на марафонський дистанції (а ми з вами вже зрозуміли, що ця війна буде марафоном, а не бліцкригом, як би не хотів хтось за східним кордоном) ти маєш поєднувати дві речі — тебе має драйвити те, що ти робиш і в цьому має бути реальна потреба. І драйвити в даному випадку не обов’язково позитивно. Тобі може щось боліти. Ось нашу команду з 24 лютого болить те, як швидко був окупований Південь. Як люди лягли спати, а прокинулись в окупації. Цей біль поміж інших не вщухає.

Ми протягом 2 місяців працювали з представниками державних органів щодо визначення потреб медичних закладів. На сьогоднішній день ми зібрали потреби територіальних громад, а саме с. Великокопанівське, с.Білозерське, м.Енергодар, с. Новотроїцьке, м. Олешки, смт Горностаївка, смт Високопілля, м. Херсон , с. Новокаховської, с.Комишани, с.Нопопокровка, с.Приозерне, с.Малокаховка, с.Василівка. Але ця кількість буде постійно рости, оскільки з багатьма ми просто не можемо зв’язатися, бо це є небезпечним для їх життя. Також разом з небайдужими лікарями з окуопованих територій ми зібрали запити жителів з хронічними хворобами. На сьогодні ми маємо потребу від 123 людей.За підрахунками медиків, для покриття цих потреб необхідна сума — 530 000 грн.

Ми плануємо реалізувати проєкт протягом 60 днів до 11 жовтня 2022 року.

Пропонуємо всім нашим друзям, знайомим, партнерам приєднатися до нашої ініціативи та “купити” нашого кавуна — задонатити або купити та передати нам ліки (перелік необхідних ліків тут).

кавунові облігації

ГЕРОЙ НАШОГО ПРОЄКТУ — ХЕРСОНСЬКИЙ КАВУН

Херсонський кавун лютий як і ми з вами і чекає з нетерпінням ЗСУ, щоб стрибнути у баржу і попрямувати до нас. Але поки ЗСУ робить свою роботу, а херсонський кавун чекає, ми створили нашого віртуального кавуна. Якого ви можете придбати за донат. У нас не обов’язково купувати весь кавун, можна навіть скибочу. Ви нам донат на купівлю ліків, а ми вам віртуального кавуна.

Підтримати

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.