Чим ми займаємось?

ПІД ЧАС ВІЙНИ МИ ЗОСЕРЕДИЛИСЬ НА
ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ДОДАТКОВИМИ ДОКАЗОВИМИ
МЕДИКАМЕНТАМИ ТА ОБЛАДНАННЯМ ЦПМСД,
ЛІКАРЕНЬ, ФІЗИЧНИХ ОСІБ ДЕОКУПОВАНИХ
ТЕРИТОРІЙ ТА ВІЙСЬКОВИХ.

Чому ми?

Крім бажання наблизити Перемогу і небажанні жити в Україні після демілітаризації і денацифікації є практичний досвід співпраці в медичному секторі.

Протягом останніх 7 років, ми тісно співпрацюємо з різними секторами у медичній сфері. Так, ми були в групі авторів деяких законопроєктів, які зосереджувалися на захисті прав медичних працівників.Після запуску т.з. медичної реформи, супроводжували багато медичних установ під час переходу їх на «нові правила». Постійно консультуємо медичних працівників та керівників закладів. Також наявна судова практика захисту як медичних працівників так і пацієнтів медичних установ. 

Що вже зробили?

Ми почали свій шлях 24 лютого з допомоги 3 опорним лікарням в Києві. Потім це стало 15 лікарень в Україні, яким ми допомагаємо з закупівлею та пошуком ліків та обладнання.

 1. Воєнний шпиталь в Києві

 2. 17 лікарня в Києві опорна

 3. Лікарня швидкої допомоги м. Київ

 4. ПАГ м. Київ

 5. Лікарня #2

 6. Феофанія

 7. Цпмзд м. Бориспіль. Розвернули польовий госпіталь

 8. Ніжинська міська лікарня

 9. Ніжинська районна лікарня

 10. Чернігівська міська лікарня

 11. Сумська обласна клінічна лікарня

 12. Харківська обласна клінічна лікарня

 13. Харківський інститут невідкладної хірургії. 

 14. Брусилів, малинівка, Житомирська область.

 15. Шпиталь майдану

На період війни

Основна наша ціль на період війни —забезпечення на окупованих, деоукупованих (деблокованих) територій громадян та військовослужбовців якісними та доказовими ліками. Супроводження запитів медичних установ до власників (МОЗ, громади) щодо отримання ліків та медичного обладнання (спочатку робить держава та органи місцевого самоврядування для медичної установи, а потім — благодійні фонди)

МИ БАЧИМО НАШУ РОБОТУ НЕ В БЕЗДУМНІЙ ЗАКУПІВЛІ ЛІКІВ ДЛЯ МЕДИЧНИХ УСТАНОВ

НАША ОСНОВНА МЕТА ЗРОБИТИ ТАК, ЩОБ ПАЦІЄНТИ МЕДИЧНИХ УСТАНОВ ОТРИМАЛИ МАКСИМАЛЬНО ВСЕ ЗА ДЕРЖАВНИМИ ТА МІСЦЕВИМИ ПРОГРАМАМИ.

Далі це допомога вразливим верствам населення, пацієнтам в отриманні додаткових необхідних доказових ліків та закупівля додаткового медичного обладнання для медичних установ, щоб більш якісно була надана медична допомога.

Якщо ви маєте потребу у ліках, можете направити ваш запит нам, заповнивши форму. Ми приймаємо запит на фірмовому бланку. Шаблон запитуможна завантажити тут.

Ми щиро віримо, що основні функції має виконувати держава і відповідальні органи. Також ми розуміємо, що грошовий ресурс обмежений, тому коли ми отримуємо ваш запитв першу чергу перевіряємо в МОЗ чи не має цих ліків у наявності і чи не закуплені вони державою. Якщо ні, то ми перевіряємо ліки на доцільність у воєний час з групою верифікованих лікарів і вже потім після узгодження закуповуємо ліки.

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 1

  No votes so far! Be the first to rate this post.